Relácia mestského rozhlasu na 33. týždeň19. 8. 2021 07:44

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 33. týždni.

-Oznamujeme odberateľom tepla zo systému účinného centralizovaného zásobovania, že v dňoch 22. až 28. augusta bude z dôvodu plánovanej opravy, údržby a revízie Tepelného napájača SE- ENO-Prievidza a primárnych rozvodov tepla v Prievidzi prerušená dodávka tepla a teplej úžitkovej vody. V uvedených dňoch nebude k dispozícii teplá úžitková voda dodávaná zo systému účinného centralizovaného zásobovania tepla (okrem plynových kotolní) spoločnosti Prievidzské tepelné hospodárstvo v meste Prievidza.

-Stredoslovenská energetika - Distribúcia a.s. upozorňuje, že v mesiaci august bude prerušená distribúcia elektriny. Z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy prevádzkovateľa bude distribúcia prerušená v nasledovných lokalitách a časoch: Dňa 25.8.2021v čase od 7:00 do 18:00 a dňa 26.8.2021 v čase od 7:00 do 18:15 vo vybraných lokalitách sídliska Píly. Podrobné informácie nájdete na internetovej stránke mesta Prievidza.

-Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva na divadelné predstavenie pre deti pod názvom Pinokio v podaní Divadla zo šuflíka, ktoré sa uskutoční DNES o 18.00 h. Od 15.00 do 17.30 sa môžete zapojiť do zaujímavých aktivít s jazykovou školou, kde si vaše deti budú môcť precvičiť elementárnu slovnú zásobu v angličtine.

-Rovnako si nenechajte ujsť ďalší koncert na námestí. V sobotu, 21. augusta 2021 od 19.00 h na Námestí slobody v Prievidzi sme pre vás pripravili jedinečný hudobný zážitok v podaní v štýle hip-hop a rap. Vystúpia: Dizydent, Modré hory, Tono S. a Zverina. Prekvapením večera je vystúpenie rapera Veca a Škrupa. Hosťom podujatia je tanečná skupina Breakfans. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie ruší. Vstup je voľný!


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri