Relácia mestského rozhlasu na 32. týždeň9. 8. 2012 07:51

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas 32. týždňa.

- Upozorňujeme obyvateľov, že v zmysle platnej legislatívy uskutoční mesto Prievidza skúšku sirény prostredníctvom hlásičov mestského rozhlasu. Skúška bude realizovaná v piatok 10. augusta 2012 o 12.00 h dvojminútovým nepretržitým tónom.

.


- Počas druhého augustového víkendu budú v Prievidzi tradičné Prievidzské hody. V sobotu 11. augusta je od 10:00 na Námestí slobody pripravený program s rekonštrukciou tradičného prievidzského jarmoku. V nedeľu 12. augusta budú od 15:00 Hody pri dychovke s veselicou. Rímskokatolícka cirkev pozýva na Mariánsky vŕšok, kde sa koná Prievidzská púť k Nanebovzatej Panne Márii so sobotným večerným programom pre mládež a slávnostnou svätou omšou v nedeľu o 10:00 h. Informácie TU

.


- FC Baník Horná Nitra Vás pozýva na majstrovské futbalové stretnutie IV. ligy dospelí medzi FC Baník Horná Nitra a OK Častkovce, ktoré sa uskutoční v sobotu dňa 11.08.2012 o 17.00 hod. na Mestskom futbalovom štadióne v Prievidzi.  Srdečne Vás pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.Celosezónny rozpis zápasov  A  mužstva FC Baník nájdete TU.

.


- Mestská knižnica M. Mišíka ponúka pre detských čitateľov - žiakov základných škôl možnosť bezplatne sa zapísať za čitateľov.  Bezplatný zápis prebieha počas mesiacov júl a august vo všetkých troch pobočkách Mestskej knižnice, na Sídlisku Kopanice, Zapotôčky a v Dome kultúry.

.

- Nezisková organizácia Spokojnosť vykonáva zber ošatenia v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 17.00 h  v nízkoprahovom dennom centre na Ciglianskej ceste 8 v Prievidzi.

.


- Slovenský Červený kríž v Prievidzi otvára od 3. septembra do 3. októbra 2012  opatrovateľský kurz. Taktiež ponúkame výučbu nemeckého jazyka. Bližšie informácie získate na adrese Slovenský Červený kríž,  Staničná č.2, Prievidza alebo na telefónnom čísle 046 / 542 28 19.

.

Viac informácií získate na www.prievidza.sk, prípadne prostredníctvom e-mailu na info@prievidza.sk.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri