Relácia mestského rozhlasu na 27. týždeň8. 7. 2021 07:10

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 27. týždni.

-Spoločnosť PTH, a.s., oznamuje odberateľom tepla zo systému účinného centralizovaného zásobovania, že z dôvodu plánovanej opravy, údržby a revízie Tepelného napájača bude prerušená dodávka tepla a teplej úžitkovej vody.
•    V dňoch 8. až 17. júla bude prerušená dodávka tepla a teplej vody na sídlisku Píly.
•    V dňoch 12. až 17. júla bude prerušená dodávka tepla a teplej vody v celom meste Prievidza.
V uvedených dňoch nebude k dispozícii teplá úžitková voda dodávaná zo systému účinného centralizovaného zásobovania tepla (okrem plynových kotolní) v meste Prievidza.

-Stredoslovenská energetika - Distribúcia a.s. upozorňuje, že v mesiaci júl bude prerušená distribúcia elektriny na viacerých miestach. Dňa 20. 7. 2021 v čase od 8:30 do 14:30 bude bez el. energie Teplárenská ulica. Podrobné informácie nájdete na internetovej stránke mesta Prievidza.

-Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva na premietanie filmu Rocketman, ktoré sa uskutoční už v piatok, 9. júla 2021 o 21:30 na Námestí slobody.

-Rovnako si nenechajte ujsť obľúbené rozprávkové divadielko Zlaté kuriatko v podaní Divadla NAtraKY, ktoré sa uskutoční vo štvrtok, 15. júla o 18:00. Pred divadielkom si môžete prísť užiť zaujímavé aktivity, ktoré si pripravila jazyková škola Elite. Vaše deti si budú môcť precvičiť elementárnu slovnú zásobu v cudzom jazyku, a to hravou formou v príjemnom prostredí v čase od 15.00 do 17.30 h na Námestí slobody v Prievidzi.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri