Relácia mestského rozhlasu na 26. týždeň25. 6. 2020 10:07

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas 26. týždňa.

Spoločnosť PTH, a.s., oznamuje všetkým odberateľom tepla, že v dňoch 6. až 10 júla bude z dôvodu plánovanej opravy a údržby Tepelného napájača prerušená dodávka tepla a teplej úžitkovej vody. V uvedených dňoch nebude k dispozícii teplá úžitková voda dodávaná zo systému účinného centralizovaného zásobovania teplom. Za pochopenie ďakujeme.

Stredoslovenská energetika - Distribúcia a.s. upozorňuje, že v mesiaci jún bude prerušená distribúcia elektriny v nasledujúcich dňoch: Dňa 7.7.2020 od 7:30 do 17:30 v časti Staré mesto a Kopanice na nasledovných uliciach: Poľnohospodárov, Sebedražská, Skladová, Nadjazdová, J. Alexyho, Ciglianska.

Osviežte sa kultúrou aj počas teplých letných dní! Pozývame vás na „Kultúrne leto na námestí 2020“, v rámci ktorého sú pripravené rozprávkové divadielka pre deti, skvelé koncerty i premietanie hudobných filmov. Všetky podujatia sa uskutočnia na Námestí slobody v Prievidzi. Vstup je voľný. Viac informácií získate na plagátoch k podujatiu alebo na stránke www.kasspd.sk. Tešíme sa na vás!


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri