Relácia mestského rozhlasu na 22. týždeň3. 6. 2021 07:41

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 22. týždni.

Asistované sčítanie
Mesto Prievidza ponúka pomoc pri asistovanom sčítavaní, ktoré potrvá ešte do 13.júna 2021. Sčítanie sa realizuje s pomocou asistentov. Obyvatelia si môžu objednať aj mobilného asistenta, ktorý ich príde sčítať priamo do ich domácnosti. Viac informácií nájdete na internetovej stránke mesta Prievidza. Kontakty na mobilných asistentov sú dostupné na internetovej stránke mesta Prievidza.

Doručovanie rozhodnutí miestnych daní
Mesto Prievidza od 15. mája začalo doručovať  rozhodnutia o dani z nehnuteľnosti, dani za psa a poplatku za komunálne odpady. Daňové výmery distribuujú priamo do domácnosti priamo zamestnanci mesta Prievidza. Predpokladaný termín ukončenia distribúcie dňových výmerov je koniec mesiaca jún.  

Kultúra
Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi v spolupráci s Mestskou knižnicou M. Mišíka v Prievidzi si na celý mesiac jún pripravili bohatý program pre deti. Nenechajte si ujsť skvelé podujatia s významnými literárnymi hosťami, ktoré prinášame pod názvom KNIHOTÚRY! Pridajte sa k nám na Námestí slobody už dnes o 17.30 h a užite si dramatizované čítanie pre deti v podaní Tibora Hujdiča alias pána Mrkvičku.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri