Relácia mestského rozhlasu na 21. týždeň21. 5. 2020 11:27

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas 21. týždňa.

S účinnosťou od pondelka 18. mája 2020 je pre verejnosť sprístupnený celý Mestský úrad v Prievidzi. Obyvatelia môžu vybaviť svoju agendu od pondelka do štvrtka počas úradných hodín v čase od 8.00 hod–do 11.00 hod. Piatok bude úrad zatvorený. Vstup do budovy MsÚ budú regulovať dvaja zamestnanci. Obyvatelia budú musieť dodržiavať prísne hygienické opatrenia ako vstup len s rúškom, dezinfekciu rúk.

Oznamujeme obyvateľom, že rozhodnutia o vyrubení dane z nehnuteľnosti, dane za psa a poplatku za komunálne odpady  na rok 2020 mesto postupne doručuje práve v týchto dňoch s predpokladom do konca júna. Vzhľadom na celospoločenskú situáciu nebolo možné zabezpečiť  dostatočný počet doručovateľov, ktorí by rozhodnutia doručili všetkým obyvateľom mesta priamo do domácnosti, preto sú rozhodnutia doručované aj prostredníctvom pošty.

Zelené bicykle si môžu Prievidžania požičať aj tento rok. Služba zdieľaných bicyklov je k dispozícii už v týchto dňoch.  Počas mesiaca máj môžu službu všetci užívatelia k dispozícii na 1000 minút zadarmo. Jednorazová polhodinová jazda na Zelenom bicykli bude následne stáť 40 centov.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri