Relácia mestského rozhlasu na 2. týždeň13. 1. 2022 07:56

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 2. týždni.

Chýba vám v  Prievidzi priestor, kde si môžete zahrať pingpong, streetball, vyskúšať lezeckú stenu, potrénovať triky na skejtborde alebo kolobežke či precvičiť si svaly na work-out konštrukcii? V týchto dňoch prebieha hlasovanie o výstavbu športovo-oddychového areálu pre mladých. Zapojiť sa môže každý po zaregistrovaní na internetovej stránke spoločnosti Kaufland. Hlasovanie potrvá do 16. februára 2022.

Oznamujeme verejnosti, že v týchto dňoch sa realizuje zber vianočných stromčekov. Všetci obyvatelia, ktorí majú ešte vo svojich domovoch živý vianočný stromček, ho môžu umiestniť vedľa stojísk na komunálny odpad. Zberová spoločnosť ich bude postupne zbierať do konca januára 2022.


Vakcinačný tím Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach bude očkovať neregistrovaných záujemcov proti ochoreniu covid-19 v obchodnom centre Korzo počas víkendu 15. a 16. januára 2022 a to v čase od 10.00 h do 19.00 h. Očkovanie je realizované aj počas pracovných dní v čase od 16.00 h do 20.00 h.

Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva na prvé premietanie Filmového klubu FK´93 Prievidza, ktorý si pre vás pripravilo nadčasovú grotesku Cirkus. Tešíme sa na vás vo štvrtok, 13. januára o 18:00 h v Dome kultúry Prievidza. Predstavenie sa koná v režime OP – očkovaní, prekonaní.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri