Relácia mestského rozhlasu na 19. týždeň10. 5. 2012 08:21

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas devätnásteho týždňa.

- Basketbalový klub Prievidza mládež pozýva všetkých športových fanúšikov na podujatie majstrovstiev Slovenska mladších žiakov v basketbale. Majstrovstvá Slovenska začínajú v piatok 11. mája o 8.15 h a potrvajú až do nedele 13. mája v City Aréne v Prievidzi. Prídite povzbudiť naše basketbalové nádeje.

.

- Oznamujeme obyvateľom, že pokladňa mestského úradu bude v období od  28.apríla 2012  do 9.júna 2012  otvorená aj počas sobôt a to v čase od 8.00 h do 11.30 h. Dôvodom rozšírenia pracovných hodín je realizovanie platobných daňových výmerov. Obyvatelia tak budú môcť zaplatiť daň z nehnuteľnosti a poplatok za komunálny odpad. K vybaveniu platby je nevyhnutné, aby obyvatelia a podnikatelia predložili mestom doručené Rozhodnutie o vyrubení dane z nehnuteľnosti alebo poplatku za komunálny odpad.

.

- Oznamujeme Vám, že od 28.05.2012 14.00 h do 28.05.2012 17.00 h bude prerušená distribúcia elektriny z dôvodu: vykonania plánovanej údržby elektrického zariadenia. Bez elektrickej energie bude v Prievidzi na Priemyselnej ulici spoločnosť OSC, Incon, Revmont, M & N, Wink Trade, Bodnar plus, Majostav, DAK, Správa ciest a pani Cmarková.

.

- Obyvateľov volebného obvodu č. 4- Sídlisko Čierne Mesto, srdečne pozývame na stretnutie   s primátorkou mesta za účasti poslancov mestského zastupiteľstva,  zamestnancov mestského úradu a pracovníkov spoločností, ktoré spolupracujú s mestom. Stretnutie sa koná v pondelok 14. mája 2012 o 17.00 h  v budove Základnej školy na Mariánskej ulici.

.

- Slovenská numizmatická spoločnosť, pobočka Prievidza usporiada v nedeľu 20.5.2012 HOBBY stretnutie zberateľov všetkých odborov. Stretnutie sa bude konať v  súkromnej školskej jedálni na Strednom odbornom učilišti na Ulici M. Falešníka pri OD Kaufland. Stretnutie sa bude konať v čase od 7.00 do 11.00 hod. Všetci zberatelia budú na tomto HOBBY stretnutí vítaní.

.

- Upozorňujeme majiteľov psov, že tí obyvatelia, ktorí riadne zaplatili daň za psa, si môžu prísť vyzdvihnúť na mestský úrad, číslo dverí 120, 25  kusov špeciálnych vreciek na psie exkrementy s lopatkou.

.

- Nezisková organizácia Spokojnosť vykonáva zber ošatenia v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 17.00 h  v nízkoprahovom dennom centre na Ciglianskej ceste 8 v Prievidzi.

.

Viac informácií získate na www.prievidza.sk, prípadne prostredníctvom e-mailu na info@prievidza.sk.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri