Relácia mestského rozhlasu na 13. týždeň29. 3. 2012 07:39

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas trinásteho týždňa.

- Obyvateľov volebného obvodu č. 3 - sídlisko  Zapotôčky  srdečne pozývame na stretnutie obyvateľov s primátorkou mesta za účasti poslancov mestského zastupiteľstva a pracovníkov mestského úradu. Stretnutie sa koná v pondelok 2. apríla 2012, o 17.00 h  v Základnej škole na Ulici P.J. Šafárika.

- Primátorka mesta Prievidza a poslanci mestského zastupiteľstva pozývajú obyvateľov mesta, spoločenstvá vlastníkov bytov, podnikateľské subjekty a prevádzkovateľov podnikov a objektov na veľké JARNÉ UPRATOVANIE už túto sobotu 31. marca 2012 od 8.00 do 12.00 h.

- Obyvatelia, ktorí riadne zaplatili daň za psa, si môžu prísť vyzdvihnúť na mestský úrad číslo dverí 120, 25 špeciálnych vreciek na psie exkrementy s lopatkou.

- V nedeľu 8. apríla sa v Prievidzi uskutoční  3. ročník Prievidzského cyklomaratónu Merida Cup so štartom o 11.30 h na sídlisku Kopanice pred predajňou COOP Jednota na ulici Novackého. Prosíme vodičov automobilov ako aj ostatnú verejnosť,  aby zvýšili opatrnosť ! Medzi 13.30 h  a 15.30 h budú prichádzať cyklisti do cieľa cyklistického maratónu na sídlisku Kopanice pred COOP Jednota na ulici Novackého.

-Nezisková organizácia Spokojnosť vykonáva zber ošatenia v pracovných dňoch v čase od 9.00 -17.00 h  v nízkoprahovom dennom centre na Ciglianskej ceste  č. 8 v Prievidzi.

Viac informácií získate na www.prievidza.sk, prípadne prostredníctvom e-mailu na info@prievidza.sk.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri