Relácia mestského rozhlasu na 11. týždeň15. 3. 2012 08:27

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas jedenásteho týždňa.
 

- Obyvateľov volebného obvodu č. 2- Sídlisko Píly, Staré mesto srdečne pozývame na Stretnutie obyvateľov s primátorkou mesta za účasti poslancov mestského zastupiteľstva a pracovníkov mestského úradu. Stretnutie sa koná v pondelok, 19. marca 2012, o 17:00 Hotel Magura.

.

- Primátorka mesta Prievidza a poslanci mestského zastupiteľstva pozývajú obyvateľov mesta, spoločenstvá vlastníkov bytov, podnikateľské subjekty a prevádzkovateľov podnikov a objektov na veľké JARNÉ UPRATOVANIE  v sobotu 31. marca 2012 od 8.00 do 12.00 h.

 .

-V Dome kultúry v Prievidzi uvidíte v pondelok 19. marca o 19.00 h hudobnú komédiu pravého anglického humoru s divadelnou hudbou členov skupín Hex a Le Payaco. Môžete sa tešiť na skvelé herecké výkony v podaní: Marek Mejeský, Marián Labuda ml., Gabika Dzuríková/ alt. Dagmar Bruckmayerová, Andrea Kvašňovská, Nikita Slovák a iní... Réžia: Nikita Slovák. Vstupenky v hodnote 12,00 € si môžete zakúpiť v pokladni Domu kultúry.

 .

- V sobotu 17. marca 2012 o 16.00 h pozýva mesto a jeho kultúrne zariadenie   obyvateľov sídliska Píly, ale aj ostatných obyvateľov Prievidze na zaujímavú vernisáž. V kine Baník sa týmto dňom sprístupňuje výstava dobových fotografií, tlačovín a predmetov zo života "starého sídliska". Výstava je venovaná 60. výročiu osídľovania bývalej baníckej kolónie, ktorú dnes poznáme pod názvom sídlisko Píly. Výstava potrvá do 30. júna 2012 a bude sprístupnená počas aktivít organizovaných v kine Baník. Mesto Prievidza týmto ďakuje všetkým,  ktorí výstavu a vernisáž podporili a prispeli fotografickým a iným materiálom.

 .

- Jubilejný piaty ročník festivalu dokumentárnych filmov JEDEN SVET, ktorý organizuje občianske združenie Berkat v spolupráci so združením  Človek v ohrození,  sa koná v týchto dňoch až do 17. marca v Dome kultúry v Prievidzi.   Festival ponúka divákom  podnetné filmy, zaujímavých hostí a výstavy. Program a viac informácií o tradičnom festivale nájdete na internete na stránke www.jedensvet.prievidza.net.

 .

- Slovenská numizmatická spoločnosť, pobočka Prievidza, usporiada v nedeľu 18. marca 2012 HOBBY stretnutie zberateľov všetkých odborov. Stretnutie sa bude konať v súkromnej školskej jedálni na Strednom odbornom učilišti na Ulici Martina Falešníka pri Obchodnom dome Kaufland  v čase od 7.00 do 11.00 h.  Všetci zberatelia sú na HOBBY stretnutí vítaní.

 .

- Ateliér Ars Preuge   pozýva verejnosť  na koncert bratislavskej hudobnej skupiny The ILLS, ktorý sa uskutoční 16. marca večer o 20.00 h. Súčasťou koncertu bude vystúpenie prievidzského hudobného projektu Polite Weirdo. Bližšie informácie získate na internetovej stránke www.arspreuge.sk alebo priamo v ateliéri na Ulici Matice slovenskej 14 v Prievidzi.

 .

- Slovenský Červený kríž v Prievidzi organizuje od 19. marca do 25. apríla 2012 opatrovateľský kurz. Zároveň ponúka výučbu nemeckého jazyka. Bližšie informácie môžu záujemcovia o opatrovateľský kurz a kurz nemčiny získať na adrese Slovenského Červeného kríža, na  Staničnej ulici č.2 v Prievidzi alebo na telefónnom čísle 046 / 542 28 19.

 .

Viac informácií získate na www.prievidza.sk, prípadne prostredníctvom e-mailu na info@prievidza.sk.

 


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri