Projekt pre seniorov - DÍKY MOC za pomoc18. 12. 2020 10:17

Skvelá správa pre všetkých seniorov: Milí priatelia, ak sa v čase sychravých predvianočných a vianočných dní zdržujete doma, máme pre Vás výbornú ponuku - pomôžeme Vám skamarátiť sa so všetkými technológiami (mobilný telefón, počítač, ak treba aj televízor), po telefóne vyriešime, všetko čo Vás trápi a ešte Vás aj naučíme ďalšie zaujímavé možnosti, ktoré sa dajú využívať, kým musíme sedieť doma :) Vždy veselý a trpezlivý Martin Michalica je tu pre Vás: 0915 795 240.

Ste vášniví športovci, tanečníci, hudobníci a speváci, cestovatelia, zabávači, milovníci umenia, prírody, turistiky, gastronómie, ručných prác, dobrého humoru, prípadne radi komentujete a predpovedáte ako sa skončí váš obľúbený film alebo seriál? Nech je vašou záľubou a koníčkom čokoľvek, podstatné je, že to robíte s radosťou a robí vás to šťastnými. Veľmi radi vás naučíme a hravou formou vám ukážeme ako môžete s rovnakou radosťou a ľahkosťou zvládnuť a naučiť sa ovládať aj svoj mobilný telefón a ako sa môžete prostredníctvom internetu so svojimi zážitkami, skúsenosťami, radosťou a šťastím podeliť aj s ostatnými.

V rámci projektu s názvom „DÍKY MOC za pomoc“ vás v januárových termínoch pozývame na workshopy určené pre seniorov, na ktorých sa okrem iného dozviete a zábavnou formou naučíte:
- Základy práce s technológiou, ako využiť mobilný telefón pre potreby komunikácie, propagácie, ako pracovať na telefóne s fotoaparátom a kamerou, ako prepojiť mobil s počítačom, ako si ukladať súbory z mobilu do počítača a ako s nimi ďalej pracovať.
Ako funguje svet internetu, ako sa môžem stať jeho súčasťou a aké možnosti realizácie so sebou prináša.
- Základy novinárskej práce a práce pred kamerou, ako sa podeliť o svoje záľuby, ako pomocou smartfónu spracovať a spropagovať obľúbenú tému, činnosť alebo podujatie smerom k okolitému svetu.
- A mnoho ďalšieho zaujímavého obsahu.

Čaká vás bohatý program, pozitívna energia a mnoho zaujímavých aktivít, pri ktorých sa dobre zabavíte. DONESTE SI SO SEBOU SVOJ MOBILNÝ TELEFÓN. Vstup je bezplatný.

Organizátor: Šedý medveď, Karpatská 18, 811 05 Bratislava, www.sedymedved.sk,www.dikymoc.sk, sedymedved@sedymedved.sk, Ing. Martin Michalica, tel.: 0915795240.

Projekt "DÍKY MOC za pomoc" je podporený z programu ACF - Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou. Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie SPP.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri