Primátorka zavítala medzi karatistovLorem ipsum dolor sit amet 14. 10. 2014 07:41

Mladé nádeje Športovej školy karate Prievidza minulý piatok navštívila v priestoroch Centra voľného času Spektrum prievidzská primátorka Katarína Macháčková spoločne s predsedom miestnej komisie športu Branislavom Bucákom.

Nebola to prvá návšteva najvyššej predstaviteľky Prievidze u športovcov, za posledné dva roky zavítala na tréningy viacerých športových klubov. „Rozhodla som sa, že postupne navštívim všetky prievidzské kluby, ktoré mesto finančne podporuje. Počas návštev jednotlivých klubov sa dozviem novinky o ich činnosti, čo sa im v poslednej dobe podarilo dosiahnuť, ale aj aké majú problémy a v čom by potrebovali pomôcť,“ priblížila význam svojich návštev v kluboch Katarína Macháčková, ktorá už predtým zavítala medzi  zápasníkov, džudistov či karatistov druhého prievidzského klubu karate klubu FKŠ.
Mladé karatistické nádeje ŠŠK predviedli hosťom ukážky svojho náročného tréningu, šéfka a trénerka klubu Dušana Čierna zasa informovala primátorku o posledných úspechoch i najbližšom programe klubu. „Teší nás, že medzi nás pani primátorka zavítala, že sa o nás zaujíma. Sme veľmi radi, že nás mesto najmä prostredníctvom Centra voľného času podporuje, my sa zasa snažíme čo najlepšie vychovávať svojich zverencov, viesť ich nielen k dobrým výkonom na tatami a zdravému životnému štýlu, ale aj k zodpovednosti, cieľavedomosti či tímovosti,“ uviedla Dušana Čierna.
(mp)


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri