Primátorka Prievidze zavítala medzi zápasníkov7. 10. 2013 07:55

Prievidzská primátorka Katarína Macháčková nedávno svojou účasťou na tréningu  džudistov TJ Sokol Prievidza odštartovala sériu návštev športových klubov, ktoré mesto finančne podporuje.

Tentoraz zavítala spoločne s predsedom komisie športu Branislavom Bucákom do športovej haly, kde sídli tradičný Zápasnícky klub Baník Prievidza. Najskôr jej deti pod trénerskou taktovkou trénera Libora Mokrého st. ukázali časť tréningového procesu, potom nasledovali rozhovory s predstaviteľmi klubu, trénermi, rodičmi ale aj mladými nádejami Baníka.

„Na predstaviteľoch zápasníckeho klubu oceňujem, že svoj šport robia obetavo, s láskou, srdcom a všetky dotácie z mesta či od sponzorov investujú do svojich členov na ich ďalší výkonnostný rast. Svoje funkcie vykonávajú bez nároku na odplatu, čo je dnes u väčších klubov už skôr raritou. Veľmi ma teší, že prácu klubu a trénerov kladne hodnotia aj rodičia,“ uviedla Katarína Macháčková.

Zápasnícky klub Baník Prievidza si cení podporu mesta, aj vďaka nej mohli mladí zápasníci absolvovať viacero finančne náročnejších výjazdov. „Ako som už neraz spomenul, spomedzi zápasníckych klubov na Slovensku, máme mestom snáď najlepšie vytvárané podmienky na tréningový proces a súťaženie. Sme za to vedeniu mesta vďační a budeme sa snažiť vždy o jeho čo najlepšiu reprezentáciu, ako aj o kvalitnú výchovu mládeže v Prievidzi,“ prezradil Vladimír Laco, predseda Zápasníckeho klubu Baník Prievidza.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri