Primátorka na návšteve u prievidzských džudistovLorem ipsum dolor sit amet 30. 9. 2013 12:57

Mladé nádeje oddielu džuda TJ Sokol Prievidza navštívila v piatok v telocvični Sokolovne prievidzská primátorka Katarína Macháčková. Nebola to zďaleka jej posledná návšteva športovcov, rada by do konca roka navštívila viacero klubov.


„Rozhodla som sa, že postupne navštívim všetky prievidzské kluby, ktoré mesto finančne podporuje. Počas návštev jednotlivých klubov sa dozviem novinky o ich činnosti, čo sa im v poslednej dobe podarilo dosiahnuť, ale aj aké majú problémy a v čom by potrebovali pomôcť,“ priblížila význam svojich návštev v kluboch Katarína Macháčková.
Jej prvá návšteva smerovala k džudistom TJ Sokol Prievidza. Najvyššej predstaviteľke Prievidze i Branislavovi Bucákovi, predsedovi komisie športu, mladé džudistické nádeje predviedli ukážky tréningu i záverečnú prípravu na turnaj, ktorý ich čakal nasledujúci deň v Martine. „Teší nás, že medzi nás pani primátorka opäť zavítala, že sa o nás zaujíma. Sme veľmi radi, že nás mesto podporuje, my sa zasa snažíme čo najlepšie vychovávať svojich zverencov, viesť ich nielen k dobrým výkonom na žinenke a zdravému životnému štýlu, ale aj k zodpovednosti,cieľavedomosti či tímovosti,“ uviedol šéf a tréner džudistov TJ Sokol Prievidza Ľudovít Škultéty


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri