Prievidzských basketbalistov prijala primátorka20. 5. 2015 15:31

Prievidzskí basketbalisti spolu s realizačným tímom zavítali v utotok na mestský úrad, kde ich prijala primátorka Prievidze Katarína Macháčková.

Na hráčoch bolo stále badať sklamanie z neúspešného finále. V siedmom zápase finálovej série s Komárnom mali zlato na dosah, no napokon titul premiérovo získal ich súper a hráči BC sa museli uspokojiť s obhajobou striebra.

„Viem, že zrejme u vás ešte prevláda sklamanie z neúspešného siedmeho súboja finálovej série, no odhliadnúc od tohto stretnutia, ste dokázali v súťažnom ročníku skutočne veľa. Keď sa ešte raz pozrieme na skončenú sezónu, môžeme vysloviť viacero faktov. V aktuálnej sezóne chcelo viacero tímov vyhrať základnú časť, no dokázali ste to len vy. Viacero tímov snívalo o finále, vám a Komárnu sa tento sen naplnil, pretože ste boli to najlepšie, čo slovenská basketbalová scéne v aktuálnej sezóne ponúkala. Hoci vám posledný zápas sezóny nevyšiel podľa predstáv, ovácie divákov na vašu adresu po skončení posledného zápasu  boli potvrdením toho, že fanúšikovia boli nadšení z výkonov, ktoré ste v skončenej sezóne podávali. Rada by som vám v mene fanúšikov i obyvateľom Prievidze poďakovala za to, že ste celú sezónu dokázali baviť divákov a tešiť ich početnými výhrami,“ uviedla vo svojom príhovore prievidzská primátorka Katarína Macháčková, ktorá zároveň vyjadrila želanie, aby kostra tímu zostala pokope.  „Mnoho fanúšikov si už teraz želá, aby základ mužstva zostal pokope. Budem rada, ak vás opäť aj ja budem môcť vidieť bojovať na prievidzskej palubovke v dresoch BC Prievidza.“

Prievidzskí basketbalisti darovali primátorke obrázok s fotkami hráčov i tričko s podpismi všetkých basketbalistov BC. Poďakovali sa taktiež za podporu zo strany mesta.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri