Prievidzská fitneska získala na majstrovstvach sveta bronzLorem ipsum dolor sit amet 28. 6. 2016 08:10

V dňoch 18.-19.juna sa konali v Srbskom Novom Sade  z poverenia IFBB Majstrovstvá Sveta vo fitness detí. Zúčastnených bolo 120 pretekárov z 11 štátov.Slovenskú výpravu viedla reprezentačná trénerka Anna Mozoláni. Našu republiku reprezentovalo 21 pretekárov, ktoré obstáli vo svete bravúrne.

Celkovo Slovensko získalo dve zlaté, dve strieborné a päť bronzových medailý čím sa opäť postaralo o víťazstvo "Pohár národov".
Obrovský úspech zaznamenala domáca  talentovaná fitneska, ktorá sa bezkonkurenčne prebojovala na Majstrovstvá Sveta už 4x suverénne  postúpila do finálovej šestky a obhájila finálny výsledok 3.miesto na Majstrovstvách sveta.
 
Anna Hepnerová viacnásobná držiteľka zlatého  kovu, vícemajsterka a  majsterka Slovenska vo fitness detí je naozaj obetavou športovkyňou a fitness ju oslovil naplno od svojich šiestich rokov.
Na konte má už 3.miesto z Majstrovstiev Európy teraz sa postarala o 3.m na Majstrovstvách sveta v Srbsku.
Anna bojovala v kategórií 14-15 rokov a bola vo vynikajúcej forme čo svedčilo v predvedení voľnej zostavy ale i v prezentácií postavy bola jasnou favoritkou na stupeň víťazov. Silnú podporu mala Anna  u svojej trénerky Jeleny Meleščenkovovej ktorá ju na Majstrovstvách v Srbsku sprevádzala a podporovala.

Team Šk Fitness Free Prievidza, trénerka Jana Klečáneková a rodičia podporovali Aničku síce doma no celú svoju pozitívnu energiu vniesli  na diaľku a vyjadrili obrovské "gratulujeme".


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri