Prievidžanky dominovali na Veľkej cene SlovenskaLorem ipsum dolor sit amet 14. 4. 2015 13:45

 V nedeľu sa prievidzské karatistky presúvali do hlavného mesta na Veľkú cenu Slovenska, kde sa zišla kadetská a juniorská špička.

Výbornú formu hneď na úvod prípravy na nadchádzajúce Majstrovstvá sveta kadetov a juniorov, ktoré budú v novembri v Indonézii ukázali dievčatá Bačíková, Brázdová a Merašická. Ako prvá nastúpila medzi kadetkami Nikoleta Merašická, ktorá sa 24 člennej konkurencii prepracovala do finále, v ktotom oplatila prehru z GP Žilina Bogárovej (Kolárovo) a jasne zvíťazila.

V finále junioriek sa proti sebe postavili Brázdová a Bačíková. Ema mala najťažšiu súperku v druhom kole eliminácií, kde proti nej nastúpila aktuálna Majsterka Európy v juniorkách, česká reprezentantka Zuzana Augustinová. Československé derby dopadlo 5:0 v prosp ch dvojnásobnej majsterky Európy kadetiek Emy Brázdovej. Bačíková sa na druhej strane potrápila s tradičnou rivalkou Denisou Peško z Budokanu Zvolen. Víťazstvo 3:2 ju posunulo do finále, ktoré dopadlo rovnakým pomerom v prospech Brázdovej. Dievčatá pridali prvenstvo v súťaži družstiev.

Výsledky Veľkej ceny Slovenska

1 . Merašická Nikoleta KATA kadetky
1 . Brázdová Ema KATA juniorky
2 . Bačíková Ľudmila KATA juniorky
1 . miesto kata družstvo juniorky


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri