Prievidžania opäť ukázali svoju siluLorem ipsum dolor sit amet 28. 4. 2015 09:51

Prievidzskí karatisti sa na Slovakia open v silnej konkurencii nestratili.Vybojovali trinásť medailí, vrátane ôsmich prvenstiev.

Mladé nádeje Karate klub Prievidza FKŠ štartovali na najväčšom turnaji v karate na Slovensku Slovakia open. Okrem Slovákov sa na podujatí predstavili aj karatisti z Talianska, Kosova, Rumunska, Poľska a Českej republiky. V bratislavskej hale Elán sa bojovalo na šiestich zápasiskách. Naši pretekári sa nedali v medzinárodnej konkurencii zahanbiť, o čom svedčí aj počet získaných medailí – osem zlatých, štyri strieborné a jedna bronzová.
Naši karatisti vybojovali celkovo trinásť medailí, čo je v silnej konkurencii veľmi dobrý výsledok.  a dáva nám nádej na solídne umiestnenia aj na blížiace sa majstrovstvá Európy WUKF v Belgicku. Tentokrát sa darilo hlavne našim kumiťákom, ktorí s prehľadom porážali svojich súperov. No aj pretekári, ktorí sa neumiestnili na medailových miestach, bojovali ako levy, za čo im patrí poďakovanie,“ vyjadril sa k súťaži Miroslav Šenk, hlavný tréner KK Prievidza FKŠ.

Medailová bilancia Prievidžanov:
Kristína Huová: 1x zlato, 3x striebro
Lukrécia Lachká: 3x zlato
Marek Pavlák: 2 x zlato
Andrej Frajka: 1x zlato
Viktoria Šoltesová: 1x zlato
Kristína Šenková: 1x striebro
Družstvo dievčatá (Huová, Frajka, Lachká): 1x bronz


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri