Prievidza bude obyvateľov informovať cez e-mailLorem ipsum dolor sit amet 5. 12. 2012 14:47

Paletu komunikačných kanálov, ktorými mesto Prievidza šíri informácie medzi obyvateľov, čoskoro obohatí spravodajsko-informačný e-mailový newsletter. Obyvatelia sa na jeho odber môžu bezplatne prihlásiť na webovej stránke mesta v sekcii Obyvateľ.

K odberu spravodajsko-informačného e-mailového newslettera s názvom Infolist z Prievidze sa obyvateľ pohodlne prihlási prostredníctvom webového formulára, v ktorom vyplní svoje meno a e-mailovú adresu. Ak si už ďalšie správy nebude priať, kedykoľvek môže súhlas s ich doručovaním odvolať. „Infolist budeme posielať zvyčajne raz za dva týždne. Nechceme však periodicitu vopred striktne obmedzovať. „Ak bude niečo aktuálne, nový informačný kanál využijeme aj častejšie,“  informuje Michal Ďureje, hovorca mesta Prievidza.

Prvý infolist si môžete pozrieť TU : ico_pdf_46

Prievidžania môžu pri komunikácii so samosprávou okrem nového e-mailového newslettera stále využívať bohatú ponuku rôznorodých komunikačných kanálov. „Za veľmi dôležitú považujem našu webovú stránku www.prievidza.sk, z ktorej je možné odoberať novinky aj prostredníctvom RSS zdrojov. Súčasťou webu je kontaktný formulár, cez ktorý môžu obyvatelia klásť otázky na zodpovedanie. „Obyvateľ na stránke nájde aj e-mailové a telefonické kontakty na zamestnancov mestského úradu, takže ich môže v prípade potreby priamo osloviť,“ pripomína Katarína Macháčková, primátorka mesta Prievidza.

Prievidzská samospráva sa nedávno zapojila aj do projektu Odkaz pre starostu, vďaka ktorému majú obyvatelia možnosť nielen na podnety upozorniť, ale aj sledovať,  ako sa vybavujú. V tradičnom portfóliu komunikačných kanálov Prievidze nechýbajú ani mestský rozhlas a pravidelné stretnutia s obyvateľmi vo všetkých volebných obvodoch. Mesto má tiež 14,79% podiel na základnom imaní Regionálnej televízie Prievidza a pravidelne informuje svojich obyvateľov prostredníctvom televíznych reportáží, ktorých väčšinu je možné sledovať aj na internete na stránke www.rtvprievidza.sk.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri