Pribudol ďalší bezbariérový priechod16. 6. 2014 12:55

V Prievidzi pri Okresnom súde na Ulici G. Švéniho pribudol bezbariérový priechod  pre chodcov. Jeden z najfrekventovanejších priechodov tak budú môcť bezproblémovo využívať aj občania, odkázaní na pohyb  na vozíku, či s oporami.

Oprava priechodu pre chodcov pri Okresnom súde na bezbariérový priechod bola zrealizovaná mestskou spoločnosťou Správa majetku mesta Prievidza. Na uvedený projekt boli investované finančné prostriedky v sume 2277,78 €. „Už začiatkom tohto roka sme deklarovali, že na tomto chodníku vybudujeme bezbariérový priechod v roku 2014 podľa našich finančných možností. Požiadaviek zo strany obyvateľov na toto riešenie  bolo naozaj nespočetné. Neprichádzali len zo strany ľudí na vozíku, mamičiek s kočiarmi, ale aj zo strany seniorov,“ opísala potreby vybudovania priechodu primátorka mesta Katarína Macháčková. 

Uvedená lokalita na  Ulici G. Švéniho sa  nachádza v blízkosti dvoch inštitúcií - Okresného súdu a Úradu práce sociálnych vecí a rodiny. Okrem toho je v bezprostrednej blízkosti úplného centra  aj tým sa uvedený priechod pre chodcov radí medzi najfrekventovanejšie v mesta Prievidza.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri