Predmájová veselica s nádychom dôb minulých opäť na Námestí slobodyLorem ipsum dolor sit amet 17. 4. 2014 08:21

Už po tretí krát sa budeme na Námestí slobody veseliť v predvečer prvého mája. Sériu letných akcii otvára 30. apríla 2014 Majáles a stavanie mája – tento krát obohatený o ďalšie sprievodné aktivity.

Príďte si s úsmevom zaspomínať na čarovné momenty prvomájových veselíc s hudobnou skupinou Necpalanka, ktorá hrá na hlavnom pódiu od 18.00 h. K príjemnému posedeniu je pre Vás pripravené tiež  grilované občerstvenie a nápoje. Obyvatelia, ktorí sa zapojili do akcie „Jarné upratovanie“ a dostali ako poďakovanie od pani primátorky poukaz na guláš, si ho môžu vyzdvihnúť od 17.00 h.

V rámci sprievodného programu budú k dispozícii od dopoludňajších hodín kolotoče a detské atrakcie.

Od 15.00 h štartuje vedľa pódia blší trh, ktorý prinesie množstvo zberateľských predmetov, retro kúskov či hand made sortimentu. Možno aj vy objavíte niečo, čo vám pripomenie doby minulé.

Od 16.30 h je pod májovým stromom pripravený program „stavanie mája“ s DFS Malý Vtáčnik a FS Vtáčnik Senior.

Od 17.30 h je na programe vystúpenie speváckej skupiny Kahanec, ktorá pôsobí pri Spolku priateľov Bane Nováky a chýbať nebudú ani členovia Hornonitrianskeho baníckeho spolku.

Taktiež na Vás čakajú tanečné a hudobné vystúpenia, odfotiť sa budete môcť s ukážkou automobilových veteránov. Podujatím sprevádzajú Michaela Pastieriková a Vojtech Bartko, ktorí navodia atmosféru predmájových veselíc a prvomájových osláv dôb minulých.

Tešíme sa na Vás!


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri