Pozvánka na 24. ročník SLOVAKIATOURLorem ipsum dolor sit amet 22. 1. 2018 07:43

Už 24. ročník medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu SLOVAKIATOUR Bratislava. sa bude konať 25. až 28.1.2018 vo výstavnom centre Incheba. Je to najväčší veľtrh CR na Slovensku a v strednej Európe. Prináša bohatú paletu informácií pre ľudí, ktorí chcú spoznávať krásy Slovenska i cestovať do zahraničia a vystavovateľom poskytuje priestor na predstavenie svojho potenciálu cestovného ruchu. Obohatením diania v Inchebe budú aj sprievodné výstavy DANUBIUS GASTRO, POĽOVNÍCTVO A ODDYCH a WELLNESS A FITNESS .

Oblastná organizácia cestovného ruchu REGIÓN HORNÁ NITRA – BOJNICE bude mať svoju expozíciu v hale B2, v stánku Krajskej organizácie cestovného ruchu Trenčín región spolu so všetkými OOCR, ktoré pôsobia na území Trenčianskeho kraja. Prvý deň veľtrhu, štvrtok 25. januára bude venovaný osobitne prezentácii regiónu Horná Nitra. Na tento deň sú pripravené degustácie vybraných špecialít ako sú syry, pivo z Prievidze, „banícke“ ryby, rajčiny... a program, v ktorom hudbou a spevom prinesieme na výstavisko  atmosféru Hornej Nitry.
   

Členovia OOCR RHNB, ktorí máte záujem distribuovať návštevníkom veľtrhu vlastné propagačné materiály, letáky, katalógy, pozvánky na podujatia vo vašich zariadeniach, môžete ich priniesť do utorka 23.1.2018 do 16.00 do Turisticko-informačnej kancelárie na Námestí slobody v Prievidzi.
 
   


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri