Ponuku regiónu predstaví podujatie Bojnický letný slnovratLorem ipsum dolor sit amet 14. 4. 2015 09:17

Skvelá zábava, bohatá ponuka informácií, veľa nového, chutného, milého... Oblastná organizácia cestovného ruchu Región HORNÁ NITRA – BOJNICE pripravuje veľké prezentačné podujatie Bojnický letný slnovrat. Bude sa konať 19. a 20. júna 2015 v centre mesta Bojnice.

Na piatok 19. júna od 18.00 do 23.00 je pripravený program plný hudby a tanca v znamení blížiaceho sa letného slnovratu. Jedným z vrcholov programu bude zapaľovanie ohňov o 21.00. Súčasťou ponuky bude aj občerstvenie.

V sobotu 20. júna 2015 od 11.00 do 23.00 celé námestie ožije. V kultúrnom programe sa predstavia skupiny folklórne, moderné, hudobné, spevácke, tanečné – to najlepšie, čo doma máme. V stánkoch na námestí sa návštevníkom predstaví ponuka cestovného ruchu – hlavné atraktivity, zariadenia a podujatia turistickej destinácie HORNÁ NITRA – BOJNICE. Lipovú alej naplnia vôňami regionálne gastronomické špeciality a oči potešia krásne výrobky ľudových remeselníkov. Na pobavenie malých i veľkých podujatie doplnia maskoty, „živé“ sochy, golfový trenažér a ďalšie animácie.

Podujatie pripravujú členské mestá a obce: Bojnice, Prievidza, Kľačno, Koš, Lehota pod Vtáčnikom, Nitrianske Rudno, Opatovce nad Nitrou, Sebedražie, Šútovce, členské podnikateľské subjekty a partneri ako Slovenská agentúra pre cestovný ruch a Klub podnikateľov Mesta Bojnice. V tom istom termíne sa koná aj podujatie „Rozprávkový zámok“.

K letnej turistickej sezóne OOCR RHNB pripravuje aj nové propagačné materiály, a to brožúru Pohostinná Horná Nitra a mapu cyklotrás nášho regiónu.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri