Polícia informuje a prosí o zhovievavosť7. 10. 2014 08:25

Okresné riaditeľstvo policajného zboru- Oddelenie Policajného zboru M. Mišíka 5, 971 66  Prievidza informuje verejnosť o rizikovom basketbalovom zápase medzi klubmi BC Prievidza a Inter Bratislava.

Basketbalový zápas medzi klubmi BC Prievidza a Inter Bratislava, sa bude konať dňa 8.10.2014 v čase od 18.00 hod zhruba do 20.00 h. Z dôvodu, aby sa predišlo vyhroteným situáciám a konfliktom pri predaji vstupeniek na uvedený zápas a taktiež kvôli zvýšeným bezpečnostným opatreniam ako aj zo strany usporiadateľa tak aj zo strany štátnej polície budú vykonávané prehliadky osôb pri vstupe do Športovej haly na ulici Olympionikov. Týmto  spôsobom chceme ľudí požiadať aby si vstup do športovej haly nenechávali na poslednú chvíľu, ale majú možnosť si zabezpečiť vstupenky a aj miesta na sedenie už od 16.00 hod. dňa 8.10.2014 od kedy bude Športová hala otvorená pre verejnosť! Preto ľudia musia rátať s pomerným zdržaním pri vstupe do športovej haly.

V blízkosti vchodov do Športovej haly budú v uvedenom čase aj zvýšené bezpečnostné opatrenia zo strany štátnej polície ako aj MsP v Prievidzi na udržanie verejného poriadku.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri