Ples mesta Prievidza 2016Lorem ipsum dolor sit amet 15. 12. 2015 08:15

Veľavážené dámy a vážení páni, opäť sa blíži začiatok nového roku a s ním spätá plesová sezóna, ktorú neodmysliteľne na hornej Nitre otvára Ples mesta Prievidza, pod záštitou primátorky (mesta) JUDr. Kataríny Macháčkovej.

Ako každý rok i tento sa môžete tešiť na noblesu, výborné jedlo, či kvalitnú zábavu. Ponúkame Vám ples plný trblietavých hviezd - zvučných mien, známych z televíznych obrazoviek. Svojim umením sa zaskvie finalistka SuperStar 2015 Veronika Danišová, skvelí speváci z Chart Show Karol Csino a Berco Balogh, ďalej Lazaro z Let´sdance, pôvabná Renáta Čonková, súťažiaca v Eurovision Song Contest 2010 a moderátor Marcel Forgáč, známy nielen z Česko – Slovensko má talent, rovnako ako polnočné kúzelnícke prekvapenie.

Nenechajte si ujsť príležitosť vzhliadnuť hviezdy show biznisu a na chvíľu sa stať jednou z nich! Ples mesta Prievidza, s podtitulom „Hviezdny večer“, rozjasní Prievidzské nebo 16. januára 2016, v Dome kultúry Prievidza.

Viac informácií na www.kasspd.sk, Facebooku, či na plagátoch k podujatiu. Predpredaj vstupeniek v pokladni DK Prievidza. Dovidenia medzi hviezdami priatelia!


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri