Oznamy z Charity - domu sv. VincentaLorem ipsum dolor sit amet 18. 12. 2012 10:30

Charita - dom sv. Vincenta v Prievidzi pred Vianocami zbiera ovocie a trvanlivé potraviny pre núdznych. Ľuďom bez domova môžete pomôcť aj darovaním obnoseného šatstva, alebo účasťou na benefičnom koncerte.

Od 17. do 21. decembra 2012 v čase od 8:30 do 14:00 zbiera Charita – dom sv. Vincenta ovocie a trvanlivé potraviny pre núdznych. Dary sa prijímajú v novej budove charity – na Košovskej ceste 19 (oproti Banským stavbám).

Núdznych, o ktorých sa stará nezisková organizácia, môžete podporiť aj darovaním obnoseného šatstva. V týchto chladných dňoch sú potrebné pánske aj dámske odevy, hlavne nohavice, bundy, svetre, ponožky a spodné prádlo ako aj zachovalá obuv. Oblečenie treba takisto priniesť v pracovných dňoch, v čase od 8:30 do 14:00, do novej budovy charity na Košovskej ceste 19.

Vo štvrtok 20. decembra 2012 o 16:00 pozýva Charita – dom sv. Vincenta všetkých ľudí dobrej vôle do piaristického kostola na Vianočný benefičný koncert pod záštitou primátorky Prievidze, JUDr. Kataríny Macháčkovej. Program pripravujú žiaci Piaristickej spojenej školy a Spoločenstvo Piar. Výťažok z dobrovoľného vstupného bude využitý na aktivity Charity - domu sv. Vincenta.

Charita - dom sv. Vincenta vyslovuje úprimné poďakovanie mestu Prievidza za podporu prevádzky nízkoprahového denného centra v roku 2012 finančnou dotáciou vo výške 7000 €. „V mene všetkých, ktorým sme aj vďaka tejto podpore mohli pomáhať, vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať a požehnaj!“ hovorí prievidzský dekan Martin Dado.

Ak by ste núdznym chceli pomôcť formou dobrovoľníctva, kontaktujte riaditeľa Charity - dom sv. Vincenta, n.o. pána Milana Petráša na tel. č. 0905 951 854, alebo e-mailom na charitapd@gmail.com.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri