Otvorenie jesennej sezóny v detskom fitness4. 11. 2014 08:25

Jesenné pohárové súťaže vo fitness detí nás posunuli až na Majstrovstvá Európy. 11.októbra sa konala súťaž v detskom fitness vo Zvolene, 18.októbra v Starej Ľubovni a následne 25.októbra sa konala súťaž IFBB – Majstrovstvá európy v Budapešti. Október bol pre trénerov ale i pre pretekárky ŠK Fitness Free Prievidza veľmi náročný.

Dva víkendy patrili mladým fitneskám aby bojovali v celoslovenských pohárových súťažiach, ktoré boli zároveň nomináciou na ME do Budapešti.
Mladé talenty sa po letnej prestávke znovu popasovali s konkurentkami a spomedzi stovky detí z celého Slovenska bojovali zo súťažnými zostavami aby svoje výkony predviedli porote čo najlepšie. ŠK Fitness Free Prievidza, ktoré riadia trénerky p.Jelena Meleščenková a p.Jana Klečáneková sa na preteky pripravovali zodpovedne a výsledky v kategórii 12-13 rokov spečatili postupom na Majstrovstvá Európy.
Na IFBB Majstrovstvách Európy v detskom fitness, ktoré sa konali 25.októbra 2014 v Budapešti zaiskrila  pretekárka ŠK Fitness Free Prievidza Anna Hepnerová , ktorá si vybojovala krásne 3.miesto.

ŠK Fitness Free Prievidza reprezentovali na ME dve pretekárky Mária Polerecká a Anna Hepnerová, ktoré nominovala SAKFST na základe veľmi dobrých výsledkov.
So slovenskou výpravou sa súťaže zúčastnila ako reprezentačná trénerka aj domáca trénerka pani Jelena Meleščenková.So svojimi zverenkyňami bola veľmi spokojná, bojovali statočne s precíznosťou a svoju súťažnú zostavu predviedli excelentne.

Anna Hepnerová viacnásobná majsterka Slovenska v detskom fitness sa tento rok zúčastnila už po tretí krát aj Majstrovstiev Sveta v Srbsku, kde skončila na 4.mieste s pol bodovým rozdielom na stupeň víťazov. Na Majstrovstvách Európy však bojovala s plným nasadením a svoj výkon posunula na 3.priečku a vybojovala bronz pre Slovensko.
Celkovo reprezentovalo SR 10 pretekárov a Slovensko si už po tretí krát odnieslo pohár národov. Je dosť pravdepodobné, že nasledovné obdobie a organizácia ME sa posunie na Slovensko a túto česť zažije možno aj Prievidza.

Výsledky FITNESIEK –STARÁ ĽUBOVŇA 18.10.2014

kategória 8-9 rokov
Sofia Ortová              4.m
Linda Rakytková         7.m
Vanessa Buchancová 10.m
Aneta Bartošová       11.m
Stela Pekárová          16.m
Alexandra Neuročná  18.m
Laura Danišovičová   20.m

kategória 10-11 rokov:
Ema Kováčová       6.m
Vanesa Neuročná   12.m
Martina Hanzelová 19.m

kategória 12-13 rokov
Anna Hepnerová    1.m
Mária Polerecká      2.m
Gréta Pročková      6.m
Michaela Kňazeová 8.m
Soňa Brezányiová  9.m

kategória 14-15 rokov
Henrieta Lipovská 5.m


Info servis

Blížiace sa podujatia

Kalendár podujatí

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri