Olympia na gymnastrádeLorem ipsum dolor sit amet 17. 7. 2019 08:47

Naša Olympia nezaháľa ani počas dovolenkového obdobia a vzorne reprezentovala naše krásne mesto a Slovensko  v dňoch 6. - 13. júla na svetovej gymnaestráde v rakúskom meste Dornbirn. Na tomto úžasnom športovom podujatí sa zúčastnilo 18 500 cvičencov z 65 štátov z celého sveta .

Naša Olympia sa prezentovala v hromadnej skladbe "Spolu " ,v ktorej je spoluautorkou aj naša cvičiteľka Jitka Hejtmánková , v skladbe cvičili s nami českí , moravskí a švajčiarski  cvičenci.

Vystupovali sme so skladbou 3 krát  v meste Bregenz  a jedenkrát  na záverečnom ceremoniáli  gymnaestrády v meste  Dornbirn, bola to pre nás veľká pocta, pretože na záverečný ceremoniál  vybrali len päť štátov z celého sveta. Naša skladba mala obrovský úspech, ale aj naše teplákové súpravy budili počas gymnaestrády veľkú pozornosť,veľká vďaka za to  patrí SGF a SOV. 

Ubytované sme boli v škole v krásnom  meste Bregenz, ktoré leží pri nádhernom  Bodamskom jazere.Navštívili sme starobylé nemecké mesto Lindau, švajčiarske  kúpeľné mesto Saint Margariten, videli sme veľa úžasných  pódiových  skladieb v meste Dornbirn a Gotz.

Počas celého pobytu panovala medzi športovcami veľmi srdečná atmosféra ,rakúski obyvatelia k nám boli veľmi milí a ústretoví, užili sme si deväť krásnych dní plných športu a milých stretnutí.

text: Jitka H.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri