Odkaz pre starostu: Aplikácia pre mobily s Androidom2. 1. 2013 07:39

Nová mobilná aplikácia Odkazprestarostu slúži na nahlasovanie podnetov vo vašom okolí priamo z telefónu. Riešenie vybavenia podnetov je možné sledovať prostredníctvom webového portálu aj mobilu.

Nezisková organizácia Inštitút pre dobre spravovanú spoločnosť – SGI, ktorá prevádzkuje portál Odkaz pre starostu, prináša aplikáciu pre mobilné telefóny s operačným systémom Android. Aplikácia je určená pre mobilné zariadenia s operačným systémom Google Android 2.1 a vyšším. V Google Play je dostupná bezplatne. Odkazprestarostu.sk avizuje, že čoskoro plánuje vydať aj aplikáciu pre zariadenia s operačným systémom iOS.

Nahlásenie podnetu je s novou aplikáciou ešte jednoduchšie. Pomocou nej je možné nahlásiť podnet priamo z telefónu v teréne. Používateľ si tiež môže zobraziť na mape podnety v okolí zariadenia, zobraziť podnety, ktoré používateľ sám nahlásil, alebo  zobraziť na mape všetky zaznamenané podnety.

Odkazprestarostu.sk sa stal v októbri novým prostriedkom na komunikáciu obyvateľov Prievidze so svojim mestom. „Portál prevádzkovaný mimovládnou organizáciou Inštitút pre dobre spravovanú spoločnosť – SGI, je jednoduchým a účinným nástrojom, prostredníctvom ktorého môžu občania nahlasovať samospráve každodenné problémy vo svojom okolí. Výhodou tohto spôsobu komunikácie je príležitosť vyjadriť mieru spokojnosti s riešením podnetov zo strany mesta,“ uviedol Michal Ďureje, hovorca mesta Prievidza.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri