Odkaz pre starostu: Aplikácia pre iOSLorem ipsum dolor sit amet 27. 2. 2013 09:12

Odkaz pre starostu rozširuje možnosti pridávania podnetov. K mobilnej aplikácii pre Android pribudla nová mobilná aplikácia pre operačný systém iOS, teda zariadenia od Apple. Slúži na nahlasovanie podnetov vo vašom okolí priamo zo zariadení iPhone alebo iPad.

Nezisková organizácia Inštitút pre dobre spravovanú spoločnosť – SGI, ktorá prevádzkuje portál Odkaz pre starostu, prináša aplikáciu pre mobilné telefóny s operačným systémom iOS. Je kompatibilná s mobilnými zariadeniami iPhone 3GS a vyššími, plne optimalizovaná pre iPhone 5. Takisto je plne prispôsobená pre iPod touch od tretej generácie.

TIP: Odkaz na stiahnutie v iTunes

Nahlásenie podnetu je s novou aplikáciou ešte jednoduchšie. Pomocou nej je možné nahlásiť podnet priamo z telefónu v teréne. Používateľ si tiež môže zobraziť na mape podnety v okolí zariadenia, zobraziť podnety, ktoré používateľ sám nahlásil, alebo  zobraziť na mape všetky zaznamenané podnety.

TIP: Aplikácia pre OS Google Android

Odkazprestarostu.sk sa stal v októbri novým prostriedkom na komunikáciu obyvateľov Prievidze so svojim mestom. „Portál prevádzkovaný mimovládnou organizáciou Inštitút pre dobre spravovanú spoločnosť – SGI, je jednoduchým a účinným nástrojom, prostredníctvom ktorého môžu občania nahlasovať samospráve každodenné problémy vo svojom okolí. Výhodou tohto spôsobu komunikácie je príležitosť vyjadriť mieru spokojnosti s riešením podnetov zo strany mesta,“ uviedol Michal Ďureje, hovorca mesta Prievidza.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri