Odberné miesta pre testovanie verejnosti13. 11. 2020 14:09

V Prievidzi a Bojniciach budú od budúceho týždňa k dispozícii tri odberové miesta pre bezplatné testovanie verejnosti antigénovými testami na ochorenie COVID-19.
 

Od budúceho týždňa bude otvorené odberové miesto na bezplatné testovanie verejnosti na ochorenie COVID-19 antigénovými testami pri vstupe do Nemocnice s poliklinikou v Prievidzi so sídlom v Bojniciach (ďalej len NsP). Verejnosť môže využiť testovanie v čase od 12:00 do 16:00. Toto odberové miesto bude v prevádzke od pondelka 16. novembra do spustenia odberného miesta v Mestskej športovej hale.

Druhé odberové miesto bude verejnosti k dispozícii vo vstupnom vestibule Mestskej športovej haly (vchod od zimného štadióna). Testovanie malo pôvodne začať od štvrtka 19. novembra 2020 až do odvolania. Nateraz sa termín otvorenia odberného miesta posúva. O spustení odberného miesta budeme včas informovať. Verejnosť bude môcť prísť na bezplatné testovanie vždy počas pracovných dní v čase od 8:00 do 12:00. Prevádzkovateľom bude Slovenský červený kríž v súčinnosti s NsP v Bojniciach.

 
Tretie odberové miesto bude v Bojniciach v sídle Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Prievidza. Bude slúžiť výhradne na základe objednania sa, najmä pre kolektívy.
 


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri