Očkovanie v OC KORZO3. 1. 2022 12:21

Záujem verejnosti o očkovanie neustále rastie, kapacita Vakcinačného strediska v Nemocnici s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach je obmedzená a preto neustále hľadáme nové riešenie, ako sa dostávať čoraz bližšie k ľuďom. 

Počas mesiaca január bude pre záujemcov o očkovanie pripravené mobilné očkovacie centrum, ktoré sa nachádza v OC Korzo na prvom poschodí medzi prevádzkami TOP SHOP a KARTAGO tours.

Očkovanie bude pokračovať v sobotu 22. januára 2022 a to v čase od 10.00 h do 19.00 h. Očkovanie bude realizované aj vo štvrtok 27. januára a piatok 28. januára v čase od 16.00 h do 20.00 h.

Táto možnosť je  určená najmä pre záujemcov so zníženou dostupnosťou očkovania, ktorí sa nemôžu registrovať na vakcináciu online, alebo dlho čakajú v vakcinačnej čakárni. Vakcinačná čakáreň je miesto, kde ste po registrácii zaradení do zoznamu čakateľov na termín. Termíny sa prideľujú prioritne podľa veku. Okrem veku sa v Čakárni priorizujú (majú prednosť) aj osoby s ťažko a stredne ťažko závažnými chorobami.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri