Očkovanie bez registrácie v Hypermarkete Tesco Prievidza2. 12. 2021 09:09

V sobotu 4. decembra od 14:00 do 18:00 bude v  Tesco Hypermarkete Prievidza na Nábrežnej ulici k dispozícii očkovanie proti ochoreniu covid-19 bez registrácie vakcínami Pfizer (Comirnaty). Vstup bude pri hlavnom vchode na pravej strane.

Táto možnosť je určená najmä pre záujemcov so zníženou dostupnosťou očkovania, ktorí sa chcú očkovať, ale bráni im v tom vzdialenosť očkovacieho centra, nemožnosť registrovať sa na vakcináciu online, alebo z iných dôvodov sa nevedia dostať na očkovanie.

Komu sa bude poskytovať?
Očkovanie 1. dávkou vakcíny Pfizer (Comirnaty) pre tých, ktorí nie sú zaočkovaní
Očkovanie 2. dávkou vakcíny Pfizer (Comirnaty) pre tých, ktorí boli očkovaní 1. dávkou pred viac ako 28. dňami. Je nutné aby si doniesli potvrdenie o očkovaní 1. dávkou
Očkovanie 3. dávkou vakcíny Pfizer (Comirnaty) pre tých, ktorí obdržali SMS správu od Národného centra zdravotníckych informácií alebo sú minimálne 6 mesiacov po očkovaní 2. dávkou. Vakcínou Pfizer môžu byť zaočkovaní tiež tí, ktorí boli zaočkovaní dvoma dávkami vakcíny Astra Zeneca. Tí, ktorí majú 2 dávky vakcíny Moderna môžu byť zaočkovaní iba touto vakcínou, teda nebude im možné poskytnúť dávku vakcíny Pfizer (Comirnaty).

Aké doklady sú potrebné?
Ak to je možné, stiahnite si na www.prievidza.sk, vyplňte a prineste so sebou na očkovanie tieto dokumenty:
•    Poučenie a písomný informovaný súhlas pacienta o očkovaní
•    Anamnestický dotazník pre pacienta
•    Dotazník k očkovaniu
•    kartičku s prehľadom o užívaných liekoch
•    v prípade, ak idete na 2. dávku alebo 3. dávku vakcíny, NEZABUDNITE si priniesť aj očkovací preukaz a doklad o zaočkovaní. V prípade ak idete na 3. dávku vakcíny, môžete priniesť so sebou tlačivo: Informovaný súhlas na tretiu dávku.

Vyplnením týchto tlačív bude očkovanie plynulejšie. Všetky dôležité informácie o jednotlivých vakcínach nájdete na stránke www.slovenskoproticovidu.sk. Nezabudnite tiež na občiansky preukaz a preukaz poistenca.

Očkovanie zabezpečuje Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach. Priestory poskytla spoločnosť Tesco Stores. Organizáciu zastrešuje mesto Prievidza. Za dodanie výpočtovej techniky ďakujeme Trenčianskemu samosprávnemu kraju.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Kalendár podujatí

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri