Očkovanie bez registrácie aj v sobotu 11. decembraLorem ipsum dolor sit amet 8. 12. 2021 10:53

Pre veľký záujem verejnosti bude pokračovať očkovanie proti ochoreniu covid-19 aj v sobotu 11. decembra od 14:00 do 18:00 h. Očkovanie bude realizované v Tesco Hypermarkete Prievidza na Nábrežnej ulici. Vstup do hypermarketu na účel vakcinácie bude od predajne Dráčik. Očkovanie bude možné podstúpiť bez registrácie.

Táto možnosť je opäť určená najmä pre záujemcov so zníženou dostupnosťou očkovania, ktorí sa chcú očkovať, ale bráni im v tom vzdialenosť očkovacieho centra, nemožnosť registrovať sa na vakcináciu online, alebo z iných dôvodov sa nevedia dostať na očkovanie.

Komu sa bude poskytovať?
Očkovanie 1. dávkou vakcíny Pfizer (Comirnaty) pre tých, ktorí nie sú zaočkovaní
Očkovanie 2. dávkou vakcíny Pfizer (Comirnaty) pre tých, ktorí boli očkovaní 1. dávkou pred viac ako 28. dňami. Je nutné aby si doniesli potvrdenie o očkovaní 1. dávkou
Očkovanie 3. dávkou vakcíny Pfizer (Comirnaty) pre tých, ktorí obdržali SMS správu od Národného centra zdravotníckych informácií alebo sú minimálne 6 mesiacov po očkovaní 2. dávkou. Vakcínou Pfizer môžu byť zaočkovaní tiež tí, ktorí boli zaočkovaní dvoma dávkami vakcíny Astra Zeneca. Tí, ktorí majú 2 dávky vakcíny Moderna môžu byť zaočkovaní iba touto vakcínou, teda nebude im možné poskytnúť dávku vakcíny Pfizer (Comirnaty).

Aké doklady sú potrebné?
Ak to je možné, stiahnite si na www.prievidza.sk, vyplňte a prineste so sebou na očkovanie tieto dokumenty:
•    Informovaný súhlas pre I. a II. dávku
•    Dotazník - očkovanie
•    Informovaný súhlas - tretia dávka
•    Anamnestický dotazník - tretia dávka
V prípade, ak idete na 2. dávku alebo 3. dávku vakcíny, NEZABUDNITE si priniesť aj očkovací preukaz a doklad o zaočkovaní.

Vyplnením týchto tlačív bude očkovanie plynulejšie. Všetky dôležité informácie o jednotlivých vakcínach nájdete na stránke www.slovenskoproticovidu.sk. Nezabudnite tiež na občiansky preukaz a preukaz poistenca.

Očkovanie zabezpečuje Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach. Priestory poskytla spoločnosť Tesco Stores. Organizáciu zastrešuje mesto Prievidza. Za dodanie výpočtovej techniky ďakujeme Trenčianskemu samosprávnemu kraju.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri