OBROVSKÝ ÚSPECH: Tréningové stredisko mládeže J. Kmeťa v Prievidzi25. 10. 2013 08:01

Oznam pre našich členov, rodičov, partnerov, fanúšikov a priateľov.

Náš klub bol oficiálne poverený v rámci projektu SBA vytvorením Tréningového strediska mládeže v Prievidzi (TSM). 23. 10. 2013 sa uskutočnilo v Bratislave na pôde Interu Bratislava úvodné stretnutie s našou účasťou, ktoré má posunúť ambiciózny a prepotrebný projekt SBA, a to vytvorenia Tréningových stredísk mládeže za účelom skvalitnenia výchovy mladých hráčov, vytvorenia regionálnych centier výberu talentov, ako i prípravy jednotlivých mládežníckych reprezentačných družstiev.

Sme teraz jedným z dôležitých a rešpektovaných článkov vytvárania budúcnosti slovenského basketbalu. Chceme na to aj za tých pár rokov samostatného mládežníckeho basketbalu v Prievidzi poukázať a poďakovať všetkým, ktorí mali doteraz trpezlivosť a snahu pomôcť dostať sa tam, kde prievidzský mládežnícky basketbal patrí. Či sú to rodičia, tréneri, partneri alebo sponzori. Veríme, že nová méta TSM v Prievidzi nám pomôže vytvoriť u nás podmienky a odborné zázemie, ktoré nám bude celé Slovensko závidieť. 


Sme veľmi hrdí, že sme získali rodinný súhlas na oficiálny názov novovznikajúceho Tréningového strediska mládeže: Tréningové stredisko mládeže Jozefa Kmeťa v Prievidzi /TSM J. Kmeťa/.Týmto chceme vzdať hold človeku, ktorý sa obrovskou mierou pričinil o rozmach mládežníckeho basketbalu v Prievidzi a ktorý už nám žiaľ dnes nemôže pomôcť svojimi skúsenosťami.
Ďalšie informácie o TSM J. Kmeťa prinesieme už čoskoro.

Roman Buček


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri