Obnova rezidentských kariet19. 6. 2013 08:28

Od 1. júna 2013 je zabezpečovaná  obnova rezidentských kariet pre centrálnu mestskú parkovaciu zónu v Prievidzi. O predĺženie rezidentskej karty bude možné požiadať tak, ako tomu bolo minulý rok, v priestoroch Turisticko-informačnej kancelárie na Námestí slobody 4 v Prievidzi.

Obnovenie rezidentskej karty bude komfortné, keďže priestory Turisticko-informačnej kancelárie sa nachádzajú v centre Prievidze, majú bezbariérový prístup a sú klimatizované. Pre vybavenie rezidentskej karty je potrebné so sebou priniesť na nahliadnutie občiansky preukaz a technický preukaz od motorového vozidla. Bližšie informácie sú k dispozícii v prevádzkovom poriadku, ktorý sa nachádza na stránke www.parkovanieprievidza.sk.

Ďalšou možnosťou, ako si obnoviť rezidentskú kartu, je vyplnenie on-line žiadosti na stránke www.parkovanieprievidza.sk. Cieľom tejto žiadosti je urýchliť postup pri žiadaní karty. O kartu je možné požiadať jednoducho a rýchlo z domu. Mesto Prievidza poskytuje možnosť vybaviť si rezidentskú kartu on-line, ako prvý a stále jediný z prevádzkovateľov zónového parkovania na Slovensku. Pri on-line žiadosti je potrebné vypĺňať tiež e-mailovú adresu pre spätný kontakt. Pre rýchlejšie vybavenie žiadosti je nevyhnutné  označiť možnosť „predĺženie karty“.

Žiadosti rezidentov, ktoré budú doručené do 15.6.2013, budú zaznamenané a tieto rezidentské karty budú pripravené k odberu v Turisticko-informačnej kancelárii do 1.7.2013.

Silvia Bakytová – mestská spol. UNIPA.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri