Obnova rezidentských kariet17. 5. 2017 09:03

Od 1. júna 2017 bude prebiehať obnova rezidentských kariet pre centrálnu mestskú parkovaciu zónu v Prievidzi.

O predĺženie rezidentskej karty bude možné požiadať tak, ako v predchádzajúcich rokoch, v priestoroch Turisticko-informačnej kancelárie na Námestí slobody 4 v Prievidzi.
Pre vybavenie rezidentskej karty je potrebné so sebou priniesť k nahliadnutiu občiansky preukaz a technický preukaz od motorového vozidla. Bližšie informácie sú k dispozícii v prevádzkovom poriadku, ktorý sa nachádza na stránke www.parkovanieprievidza.sk.


Ďalšou možnosťou, ako si obnoviť rezidentskú kartu je opäť aj vyplnenie on-line žiadosti na stránke www.parkovanieprievidza.sk. Cieľom tejto žiadosti je urýchliť postup pri žiadaní karty. O kartu je možné požiadať jednoducho, rýchlo z pohodlia domu. Pri on-line žiadosti je potrebné vypĺňať tiež e-mailovú adresu pre spätný kontakt. Pre rýchlejšie vybavenie žiadosti je nevyhnutné označiť možnosť „predĺženie karty“.


Žiadosti rezidentov, ktoré budú doručené do 23. júna 2017, budú zaznamenané a tieto rezidentské karty budú pripravené k odberu v Turisticko-informačnej kancelárii k 1. júlu 2016. Oznámenie držiteľom o končiacej platnosti rezidentských kariet bude zasielané vo forme SMS správ.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri