O prvenstvo zabojuje v obľúbenom memoriáli jedenásť tímovLorem ipsum dolor sit amet 17. 5. 2018 13:25

Júnový Memoriál Alexandra Schuta v basketbale neregistrovaných hráčov je vyžrebovaný. Celkovo sa na 24. ročník tradičného turnaja prihlásilo jedenásť tímov, ktoré sa najskôr predstavia v troch základných skupinách.

„Žreb bol tentoraz trochu komplikovanejší ako po minulé roky. Máme nepárny počet prihlásených družstiev,  navyše sme sa snažili zohľadniť aj požiadavky jednotlivých tímov na konkrétne hracie dni. Organizačný výbor napokon rozhodol, že A-skupina bude mať päť účastníkov, B a C skupiny po troch. Pričom z A skupiny postúpia do finále dva najlepšie tímy, z B a C skupiny po jednom.  Hrací čas bude v A skupine 2x10 minút, v B a C skupine 2x20 minút,“ prezradil Branislav Bucák, predseda organizačného výboru turnaja, ktorý sa organizuje na počesť niekdajšieho prievidzského športového funkcionára Alexandra Schuta.

Žreb turnaja
V A skupine, ktorá sa odohrá v sobotu 9.6. od 8. hod., sa predstavia aj dvaja účastníci z iných regiónov – ESO fans Lučenec a Žilina. Okrem nich nastúpia v tejto skupine Break, Nedožersko-brezianski amatéri a obhajcovia prvenstva z BJ Teamu. B a C skupina sa odohrajú nasledujúci deň. V B skupine v nedeľu 10. júna od 8. hod nastúpia: Just for fun,  North stars a Dart club. V C skupine  si od 11. hod zmerajú sily Ladoborci, Miki bar a Ráztočno.

Finálová skupina
Finálové zápasy sa následne odohrajú v sobotu 16. júna od 9. hodiny.  „Vo finále si zmerajú si sily dve najlepšie družstvá z A skupiny a víťazi B a C skupiny. Finálová skupina už bude prebiehať tradičným spôsobom. Hrať sa bude systémom každý s každým, zápasy budú trvať 2x12 minút,“ priblížil finále Jozef Dadík, dlhoročný organizátor turnaja.


BJ Team - obhajca prvenstva vlaňajšieho ročníka turnaja


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri