Nebudú zabudnutí: Osobnosti hudby, spevu a tancaLorem ipsum dolor sit amet 17. 4. 2013 15:44

Srdečne pozývame na slávnostnú prezentáciu publikácie Nebudú zabudnutí, spojenú so spomienkami na osobnosti hudby, spevu a tanca hornej Nitry a sprievodným umeleckým programom. Podujatie sa koná v piatok, 19. apríla 2013 o 17.00 v galérii Art Point - kine Baník.

V roku, v ktorom si mesto Prievidza pripomína významné udalosti a osobnosti svojej histórie iste dobre padne nielen pamätníkom nedávnej histórie, ale i mladším záujemcom, pripomenúť si vzácne osobnosti kultúry tohto mesta a regiónu žijúce v nedávnom 20. storočí.

Ich netradičnú prezentáciu prostredníctvom videoprojekcie, spomienok pamätníkov a vystúpení umeleckých kolektívov a jednotlivcov nadväzujúcich na ich odkaz pre Vás pripravili K-2000, združenie na podporu kultúry hornej Nitry, Art point, o.z. a Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi.

V programe vystúpia: Spevácky zbor Liberi cantates a Súbor bicích nástrojov Subina  zo ZUŠ Prievidza, Dychová hudba Hornonitranka, Súkromná škola tanca Xoana, speváčky Elza Dadíková a Danka Uhrínová, Martina Polievková a ďalšie. V závere programu sa uskutočni slávnostný krst publikácie s rovnomenným názvom.


Info servis

banner_contact_us_228

banner_police_189


Občianska anketa

Anketa

Ako by sa mala volať nová fontána na Námestí slobody?

  •  37%
  •  48%
  •  14%
bez zapnutého javascriptu je nutné mít zobrazen tento obrázek

285 účastníkov
Archív ankiet

Blížiace sa podujatia

Kalendár podujatí

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri