Námestie opäť ožije športomLorem ipsum dolor sit amet 15. 6. 2017 13:28

V utorok 27. júna ožije Námestie slobody športom. Mesto Prievidza, CVČ Spektrum, Olympijský klub, Fórum detí a mládeže, Komisia športu, mládeže a voľnočasových aktivít pri MsZ a KaSS Prievidza pripravili pre malých a veľkých obyvateľov mesta deň plný zábavy, športu a pohybu.

Štvrtý ročník podujatia začne o 9:00. Na námestí budú až do 12:00 pre všetkých pripravené rôzne ukážky športových klubov a organizácií, napr. karate, korfbal, raketoví modelári, netradičné športy, futbal, zápasníci, hokejisti a veľa iných. Nebudete sa len pozerať, ale si ich môžete aj vyskúšať. Celé dopoludnie doplní bohatý program na pódiu, v ktorom vystúpia speváci, tanečné a športové skupiny. Podujatím chceme spropagovať šport medzi deťmi, mládežou a obyvateľmi mesta, oboznámiť ich s rôznymi druhmi mládežníckych športov a zapojiť čo najviac mladých ľudí do športovania, aktívneho a zdravého trávenia voľného času.

Ak aj vy chcete spropagovať svoj športový klub, skupinu alebo vystúpiť v programe a zapojiť sa tak do týždňa Olympijských aktivít, stačí, keď do 22.6. prísť alebo zavolať do CVČ SPEKTRUM Prievidza Novackého 14,  t.č. 0907 24 76 53.

Tešíme sa na Vás s úsmevom a dobrou náladou.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri