Najpredávanejšia kniha v Prievidzi opäť v predajiLorem ipsum dolor sit amet 26. 6. 2017 13:47

Najpredávanejšia kniha v Prievidzi za rok 2014, Prievidza na starých pohľadniciach, po vypredaní svojho nákladu vychádza vo svojom druhom vydaní. Dotlač knihy si môžete exkluzívne kúpiť v Turisticko-informačnej kancelárii mesta Prievidza na Námestí slobody.

Prievidza na starých pohľadniciach vyšla pôvodne v roku 2014, no pre veľký záujem zo strany  Prievidžanov bola v priebehu pár mesiacov vypredaná.
„Rozhodnutie spraviť dotlač urýchlili vydanie druhej knihy pohľadníc Prievidza na nových pohľadniciach. Mnoho majiteľov novej publikácie si chcelo dokúpiť aj diel prvý, ktorý však už nebol dostupný,“ hovorí autor knihy Michal Dobiaš.

Dotlač vychádza v nezmenenej forme a obsahuje historické pohľadnice dokumentujúce vývoj Prievidze od konca 19. až do polovice 20. storočia. Kniha sa venuje „Zlatému obdobiu“ Prievidze, ktoré je sprevádzané najväčším rozmachom pohľadníc ako spôsobu komunikácie. V publikácii nájdete viac ako 110 dobových pohľadníc, ktoré sú vhodne doplnené opisom, príbehom z minulosti a tak knižka ponúka ucelený prehľad o histórií nášho mesta.

Spolu s knihou si môžete zakúpiť aj jej pokračovanie Prievidza na nových pohľadniciach, ktorá prostredníctvom pohľadníc mapuje históriu Prievidze od skončenia Druhej svetovej vojny až po súčasnosť. Knihy spolu vytvárajú nezvyčajnú kroniku Prievidze zachytenú prostredníctvom pohľadníc.

Cena knihy je rovnako ako v minulosti 10 eur.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri