Na Blšom trhu nájdete knihy aj zberateľské predmety22. 8. 2012 16:33

Na Námestí slobody sa v  sobotu 25. augusta od 9.00 do 17.00 uskutoční Blší trh. V ponuke budú zberateľské predmety, hand made výrobky, vyradené knižné tituly z Mestskej knižnice M. Mišíka a mnoho iného.

Blšie trhy sú v zahraničí úplne bežnou súčasťou života v meste. Návštevníci tu môžu nájsť rôzne poklady z pivníc či podkroví, hand made výrobky, zberateľské predmety, knihy, časopisy, kultové platne a mnoho iného.

Podobný sortiment môžu návštevníci očakávať aj na prievidzskom blšom trhu, ktorý sa uskutoční v sobotu 25. augusta na Námestí slobody v Prievidzi v čase 9.00 - 17.00.

Súčasťou blšieho trhu bude aj výpredaj vyradených kníh z Mestskej knižnice M. Mišíka za symbolickú cenu. Výťažok z nich bude použitý na obnovu knižného fondu knižnice.

Účasť na blšom trhu je pre predajcov bezplatná a nie sú s ňou spojené žiadne ďalšie poplatky. Ak máte záujem o predaj niektorých zo spomínaných predmetov, je potrebné nahlásiť svoj záujem v Kultúrnom a spoločenskom stredisku v Prievidzi. Pre bližšie informácie kontaktujte Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi: kasspd@prievidza.sk alebo 0917283936.


Info servis

banner_contact_us_228

banner_police_189


Občianska anketa

Anketa

Ako by sa mala volať nová fontána na Námestí slobody?

  •  39%
  •  46%
  •  13%
bez zapnutého javascriptu je nutné mít zobrazen tento obrázek

190 účastníkov
Archív ankiet

Blížiace sa podujatia

Kalendár podujatí

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri