Prevádzka MOM na testovanie covid-19 počas Veľkej nociLorem ipsum dolor sit amet 31. 3. 2021 15:39

Mobilné odberné miesta (MOM) na bezplatnú diagnostiku infekčného respiračného ochorenia covid-19 formou antigénových testov budú v meste Prievidza k dispozícii aj počas Veľkonočných sviatkov. Informujeme o prevádzkových dňoch a časoch.

Záujemcovia o diagnostiku infekčného respiračného ochorenia covid-19 formou antigénových testov môžu aj počas Veľkonočných sviatkov využiť mobilné odberné miesta zriadené ministerstvom zdravotníctva.

Po preverení informujeme o dňoch a časoch plánovanej prevádzky MOM. Počas všetkých dní veľkonočného víkendu, od štvrtka až do utorka budú v prevádzke tieto MOM:
- Ivan Fuljer: Budova hotela Magura, Námestie J. C. Hronského - 8:00 - 16:00
- ADOS Szibillová s.r.o.: Budova bývalého kina Baník - Odberné miesto A - (prevádzkovú dobu ešte preverujeme, pravdepodobne bude od 10:00 - 18:00)
- Kuratíva s.r.o.: Budova bývalého kina Baník - Odberné miesto B - 9:00 - 17:00
- Laser therapy k.s.: Telocvičňa ZŠ Rastislavova (vstup od Nábr. sv. Metoda) - 9:00 - 13:00 a 14:00 - 18:00

V prevádzke vo štvrtok (1.4.), v piatok (2.4.), v sobotu (3.4.) a v pondelok (5.4.) bude aj MOM STEFFI, s.r.o.: Parkovisko pred Zimným štadiónom, v čase od 8:00 do 16:00.

Možnosť objednávania cez stránku korona.gov.sk je už dostupná pre všetkých päť MOM v Prievidzi. V úvodné aprílové dni, na ktoré nebolo možné realizovať rezervácie, MOM otestujú aj neobjednaných záujemcov. Následne uprednostnia objednaných záujemcov a v prípade, že to prevádzka odberného miesta umožní, vybavia aj neobjednaných záujemcov.

Mesto Prievidza nebude tento víkend vytvárať dočasné odberné miesta, keďže je možné sa testovať priebežne počas šiestich dní na piatich odberných miestach. Dočasné odberné miesta plánujú vytvoriť počas víkendu aj niektoré obce v okrese Prievidza.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri