Mladé prievidzské fitnessky uspeli na pohárovej súťažiLorem ipsum dolor sit amet 19. 3. 2013 08:56

Dňa 16.marca 2013 sa konala celoslovenská pohárová súťaž v detskom fitness.ŠK Fitness Free Prievidza sa zúčastnilo súťaže s 12 pretekármi, medzi ktorými boli i nováčikovia klubu, ktorí nastúpili na súťažnú plochu prvý krát.

Súťaž sa konala v Šport centre v Púchove pod záštitou poslanca národnej rady Ing.Jaroslava Baška. Súťaž organizoval Fitness klub Trenčín p.Gabrhel  a zároveň sa otvorilo  I.kolo fitness detí kde sa odprezentovalo okolo 60 pretekárov z celého Slovenska.

Súťažné zostavy mali úspešnú premiéru, náročná rada silových prvkov a akrobácie žiarila v kostýmoch , ktoré dolaďovali celkový umelecký dojem. . Skúsené pretekárky a zverenkyne trénerov p.Eleny Melehchenko a p.Jany Klečánekovej si svoje výsledky z minulého roku potvrdili a celkovo vybojovali 4.medailové umiestnenia. Na najbližšiu súťaž vo Fitness detí sa môžeme tešiť 30.3.2013 v Prievidzi. Celoslovenská pohárová súťaž sa bude konať v NIKE ARÉNE , začiatok podujatia je o 11.00 hod. Srdečne pozývame všetkých priaznivcov športového umenia.
Umiestnenie pretekárov ŠK FITNESS FREE PRIEVIDZA
I.kategória: /do 7 rokov/
5.m Vanesa Buchancová
6.m Natália Hruśková
8.m Laura Danišovičová
9.m Ella Alexandra Čilek

II.kategória:/8-9 rokov/
16.m Martina Hanzelová

III.kategória /10-11 rokov/
2.m Soňa Brezániová

IV.kategória /12-13 rokov/
1.m Mária Polerecká
2.m Gréta Pročková
5.m Henrieta Lipovská
6.m Anna Hepnerová
8.m Emma Humajová

V.kategória / 14-15 rokov/
3.m Barbora Husárová

Na najbližšiu súťaž vo Fitness detí sa môžeme tešiť 30.3.2013 v Prievidzi. Celoslovenská pohárová súťaž sa bude konať v NIKE ARÉNE , začiatok podujatia je o 11.00 hod. Srdečne pozývame všetkých priaznivcov športového umenia.

Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri