Mimoriadne pútnické vlaky na národnú púť12. 9. 2017 15:22

Mimoriadne pútnické vlaky na národnú púť do ŠAŠTÍNA a späť na Slávnosť Sedembolestnej Panny Márie do Baziliky Sedembolestnej Šaštín-Stráže.

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. (ZSSK) organizuje dňa 15. septembra 2017 mimoriadne vlaky na Národnú púť do Šaštína, pri príležitosti konania Slávnosti Sedembolestnej Panny Márie. Táto ponuka je pokračovaním podobných aktivít z minulosti, kedy možnosť priameho spojenia využili stovky veriacich. Všetky vlaky sú časovo prispôsobené tak, aby prišli do Šaštína v najvhodnejšom čase pred začiatkom hlavnej slávnostnej pontifikálnej omše.

Vlaky budú zastavovať vo viacerých vybraných zastávkach podľa dohodnutého Cestovného poriadku. Navyše k uvedeným vlakom je možné dostať sa aj z iných obcí a regiónov, odkiaľ budú vypravené pravidelné osobné prípojné vlaky.

V mimoriadnych vlakoch budú platiť cestovné lístky rovnako, ako v pravidelných vlakoch podľa platného Cestovného poriadku, s možnosťou využitia zliav, ktoré ZSSK  pre svojich zákazníkov ponúka. Mimoriadne vlaky nie sú povinne miestenkové, ale je možné do týchto vlakov  zakúpiť si miestenky.

Cestovné lístky pre cestu tam aj späť na deň 15.9.2017 si môžete zakúpiť aj v predpredaji. Z neobsadených zastávok budete vypravení bez prirážky vo vlaku sprievodcom.

Cestovný poriadok je TU.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri