Mimoriadne pútnické vlaky na národnú púť do ŠAŠTÍNA a späťLorem ipsum dolor sit amet 28. 8. 2014 07:22

Na Slávnosť Sedembolestnej Panny Márie do Baziliky Sedembolestnej Šaštín-Stráže budú 15. 09. 2014 organizované mimoriadne pútnické vlaky
na národnú púť do ŠAŠTÍNA a späť.

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. (ZSSK) organizuje dňa 15. septembra 2014 mimoriadne vlaky na Národnú púť do Šaštína, pri príležitosti konania Slávnosti Sedembolestnej Panny Márie. Táto ponuka je pokračovaním podobných aktivít z minulosti, kedy možnosť priameho spojenia využili stovky veriacich. Všetky vlaky sú časovo prispôsobené tak, aby prišli do Šaštína v najvhodnejšom čase pred začiatkom hlavnej slávnostnej pontifikálnej omše so začiatkom o 10:30 h.

Vlaky budú zastavovať vo viacerých vybraných zastávkach podľa dohodnutého Cestovného poriadku. Navyše k uvedeným vlakom je možné dostať sa aj z iných obcí a regiónov, odkiaľ budú vypravené pravidelné osobné prípojné vlaky.
V mimoriadnych vlakoch budú platiť cestovné lístky rovnako, ako v pravidelných vlakoch podľa platného Cestovného poriadku, s možnosťou využitia zliav, ktoré ZSSK  pre svojich zákazníkov ponúka. Mimoriadne vlaky nebudú miestenkové.
Cestovné lístky pre cestu tam aj späť na deň 15.9.2014 si môžete zakúpiť aj v predpredaji. Z neobsadených zastávok budete vypravení bez prirážky vo vlaku sprievodcom.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri