Mikulášsky sprievod anjelov a čertovLorem ipsum dolor sit amet 19. 11. 2019 13:19

Vianočné obdobie začína v meste Prievidza príchodom Mikuláša, ktorý k nám zavíta vo štvrtok 5. decembra 2019 a otvorí Vianoce v meste.

Mikulášsky sprievod anjelov a čertov začne o 16.00 h pred Piaristickým kostolom. Na čele sprievodu pôjde Mikuláš a jeho družina. Spoločne s anjelikmi a čertíkmi sa následne presunieme na Námestie slobody, kde na nás bude čakať rozsvietenie vianočného stromčeka, divadelná rozprávka Alica v krajine Vianoc v podaní Divadla ZáBaVKa, ohňová show Čerti a anjeli v podaní sokoliarskej skupiny Aquila a mnoho sladkostí od Mikuláša a jeho pomocníkov. Podujatie bude prenášané na veľkoplošné plátno.

Zároveň vás pozývame na milé rozprávkové predstavenie Obyčajný zázrak, ktoré si pre vás pripravilo Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi v podaní Divadla „A“ a Divadla SHANTI, o. z. Uskutoční sa v stredu 4. decembra 2019 o 17.00 h v Dome kultúry v Prievidzi. Predstavenie je určené pre všetky dobré deti a ich rodičov a je zároveň spojené aj s príchodom Mikuláša! Rodičia prinesú balíčky označené menami svojich detí a pred predstavením odovzdajú v šatni Domu kultúry v Prievidzi.
Vstupné: 3,00 €
. Vstupenky sú už v predaji v pokladni Domu kultúry v Prievidzi.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri