Mestské oslavy Dňa detí pripravujú v CVČ Spektrum22. 5. 2015 09:15

Či bude pekne alebo pršať deti môžu v sobotu 30. mája stráviť deň plný pohybu a smiechu. Popoludnie pre deti a ich rodičov „Detská jašenica“,  plné hier, zábavy, športu a súťaží, pripravili mesto Prievidza, Centrum voľného času Spektrum a Kultúrne a spoločenské stredisko Prievidza pri príležitosti Medzinárodného dňa detí.

Malí aj veľký návštevníci si budú môcť vysúťažiť sladkú odmenu, zapojiť sa do tomboly o ceny, ktoré darovali naši sponzori a osviežiť sa v bufete. Oddýchnete si pri vystúpeniach mladých spevákov, tanečníkov a športovcov. Môžete sa tešiť na prievidzské mažoretky, zástavníkov, Malý Vtáčnik a ich muziku, spoločenské tance, Zuzku Feketeovú so spevákmi, ukážky majsteriek Slovenska v karate, moderných gymnastiek a veľa iných vystúpení.

V skateparku si zas budete môcť pozrieť exhibičnú show bikerov. Na veľkých a malých prekážkach Vám predvedú šialené triky a svoje umenie ovládania bicykla. Budete si môcť vyskúšať jazdu na profesionálnych BMX bicykloch cez rôzne prekážky a atrakcie. Chlapci z civilnej ochrany pripravia beh dymovou clonou a ukážky záchranných akcii. S Klubom netradičných športov Pampúch si vyskúšate interkros, indiaku, ringo, boccia, mӧlky a chodúle. Tiež si budete môcť pozrieť makety rakiet a lietadiel raketových modelárov. Na svojom modely zalieta víťaz svetového pohára a majster SR Matej Hagara.

Pre kreatívnych je pripravená šperkárska, fotografická a maliarska dielnička. Na milovníkov zvierat čakajú zvieratka v Mini ZOO. A to sme spomenuli len malú časť toho čo sme pre Vás pripravili na ihriskách a v budove CVČ Spektrum Prievidza na Novackého ceste 14 (sídlisko Kopanice pri mestskej polícii). Viac aktualít nájdete na Facebooku CVČ Spektrum.

Program:

13:00 kultúrny program (vystúpenia speváci, tanečníci,...)
registrácia detí - „Jašikarta“ (zbieranie pečiatok so súťažných stanovísk, za vyplnenie sladká odmena a zaradenie do tomboly)
prezentačné stánky
súťažné stanoviská
dielničky
bufet
16:30 Tombola
17:00 Ukončenie


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri