Mesto pomôže pri rezervácii na očkovanie a testovanieLorem ipsum dolor sit amet 24. 3. 2021 15:44

Po zavedení zmien v spôsobe registrácie na očkovanie na Covid-19, takzvanej Čakárne, mesto Prievidza ponúka obyvateľom možnosť objednať sa na očkovanie telefonicky s pomocou zamestnancov mesta.

Spustením nového registračného formulára očkovania na Covid-19 sa zmenil spôsob prihlasovania a pribudla rola čakateľa, ktorá umožňuje počkať si na uvoľnenie vybraného očkovacieho miesta a termínu v Čakárni. Termíny budú priraďované podľa veku a nebude rozhodujúci čas registrácie ani rýchle využitie dostupných termínov.

Mesto Prievidza ponúka obyvateľom možnosť zaregistrovať sa do tejto čakárne telefonicky, s pomocou zamestnancov mesta. Tieto požiadavky vybavia v pracovné dni v čase od 8:00 do 12:00 na čísle 0904 752 665.
Na tomto telefónnom čísle je tiež možné požiadať aj o asistenciu pri registrácii na antigénové alebo PCR testovanie na mobilných odberných miestach.

Pre všetky rezervácie je potrebné si vopred pripraviť kontaktné telefónne čísla a e-mailové adresy, ako aj požadované údaje osoby, ktorá má záujem o očkovanie alebo testovanie.


Info servis

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri