Mesto opäť odovzdalo mládeži permanentky na extraliguLorem ipsum dolor sit amet 16. 10. 2017 15:32

Na spoločnom stretnutí s primátorkou si prevzali funkcionári a tréneri basketbalových klubov a volejbalového klubu Prievidza permanentky, vďaka ktorým bude môcť mládež bezplatne navštevovať extraligové zápasy basketbalu a volejbalu.

S ponukou zvýhodnených balíkov permanentiek sa na mesto obrátili zástupcovia seniorských celkov basketbalu a volejbalu, ktoré pôsobia v najvyšších slovenských súťažiach. Nám záleží na tom, aby bola naša športujúca mládež motivovaná k dosiahnutiu čo najlepších výsledkov aj sledovaním kvalitných seniorských zápasov. Preto bol nákup permanentiek zapracovaný do návrhu zmeny rozpočtu aj pre rok 2017. Poslanci ho podporili, a tak sme mohli kúpiť permanentky pre mládež,“ uviedla prievidzská primátorka Katarína Macháčková, ktorá zároveň poďakovala funkcionárom oboch klubov za športovú výchovu mládeže.


„Veríme, že aj takýmto spôsobom prispejeme k zvýšenému záujmu mládeže o aktívne trávenie voľného času a zároveň spropagujeme oba extraligové športy -  volejbal i basketbal, ktoré sa u nás hrajú na vysokej úrovni,“ dodal Branislav Bucák, predseda komisie športu v Prievidzi.
Mesto Prievidza tento rok podporilo VK Prievidza a BC Prievidza aj priamymi finančnými dotáciami.


Info servis

Blížiace sa podujatia

Pohotovostná lekáreň

Rozpis nie je k dispozícii.

NAŠI PARTNERI


Mediálni partneri